Технології

Карти Google розкажуть про завантаженість магазинів і парків

Карти Google

Функція, яка з’явилася ще в 2016 році, в період пандемії стала вкрай затребуваною у користувачів.

Карти Google дозволять перед походом куди-небудь дізнатися про завантаженість місця іншими людьми і про заходи профілактики COVID-19, які робляться компаніями.

Компанія Google розширила можливість своїх фірмових карт, додавши в додаток інформацію про кількість людей в різних компаніях і громадських просторах, а також про заходи профілактики коронавірусу, які приймаються у фірмах. Ці дані будуть оновлюватися в режимі реального часу.

Читайте також:  США розробляє винищувач шостого покоління з ШІ в якості другого пілота

У Google підкреслили, що дані про кількість відвідувачів у закладах стали відображатися ще в 2016 році, але з березня по травень 2020 року цікавитися цими відомостями стали в півтора рази більше користувачів, ніж раніше. З жовтня компанія вирішила розширити цю функціональність.

Карти Google

На заході Search On було оголошено, що восени 2020 року буде в 5 разів, в порівнянні з червнем, збільшено кількість об’єктів, у яких в реальному часі з’явиться інформація про завантаженість відвідувачами. Причому враховуватися будуть не тільки магазинів та інших закладів, а й громадських просторів — пляжів і парків. Відомості відобразяться на картах автоматично, без необхідності заходити в картку компанії, а також будуть видні в режимі Live View.

Читайте також:  LG представила масштабне оновлення ОС для своїх смарт-телевізорів

Крім того, в картах Google і результатах пошуку однойменного сервісу з’явиться інформація про заходи щодо запобігання поширенню COVID-19 в кожній з компаній. У картці фірми буде вказано, чи потрібно від відвідувача наявність маски і рукавичок, чи необхідно заздалегідь бронювати місце, чи використовуються захисні екрани і чи носить персонал Засоби індивідуального захисту.

Нові можливості з’являться в картах Google як для смартфонів на Android і iOS, так і в онлайн-версії програми.