Технології

Xiaomi будує повністю роботизовану фабрику і планує захопити Європу

Xiaomi

Xiaomi зайнялася будівництвом повністю автоматизованого заводу нового покоління для нарощування виробництва смартфонів. Як очікується, підприємство буде обладнане передовими технологіями і зможе випускати більше 10 мільйонів пристроїв рік.

За словами засновника і генерального директора Xiaomi Лей Цзюня, мета з будівництва нового заводу була поставлена за підсумками перших шести місяців роботи розумної фабрики в Пекінському районі Ічжуан. Вона має площу 18 600 квадратних метрів і обладнана повністю автономною виробничою лінією, здатною видавати мільйон смартфонів преміум-класу щорічно.

Читайте також:  Samsung пояснила, чому з комплекту Galaxy S21 «випали» навушники і зарядка

Глава компанії не уточнив, де саме буде побудована нова фабрика. Однак він зазначив, що вони сподіваються популяризувати промислових роботів і знизити виробничі витрати до однієї десятої від нинішнього рівня. Для досягнення цієї мети компанія вкладає значні кошти в дослідження і розробку основних передових технологій. Лей Цзюнь створив спеціальний фонд і вже інвестував у більш ніж 70 компаній, що займаються інтелектуальним обладнанням і напівпровідниками.

“З початку цього року ми витратили 10 мільярдів юанів ($1,48 мільярда) на дослідження і розробки. У наступні роки ми збільшимо інвестиції на певний відсоток”, – зазначив глава Xiaomi.

Він додав, що Xiaomi продовжить розширювати і зміцнювати свою присутність на зарубіжних ринках, прагнучи зайняти лідируючі позиції на європейському ринку протягом наступних 3-5 років, а в перспективі і в інших розвинених країнах.

Читайте також:  Європарламент зобов'язав виробників смартфонів вказувати їх ремонтопридатність

Джерело: global.chinadaily.com.cn