Технології

Google Assistant навчився «шазамити» пісні з мотивів або насвистування

Google Assistant

Три роки тому в Google Assistant з’явилася функція визначення назви і виконавця пісні, яка звучить в зоні досяжності пристрою. Нещодавно Віртуальний помічник отримав більш просунуту версію цієї корисної функції: тепер користувачеві досить наспівати або навіть просвистеть мотив застрягла в голові пісні в мікрофон гаджета, і цифровий асистент «вирахує» шуканий трек в Інтернеті.

За заявою розробників Google, для успішного пошуку необов’язково навіть знати слова треку – досить насвистіти або «промикати» мелодію протягом 10-15 секунд, попередньо сказавши: “що це за пісня?” або натиснути кнопку пошуку на екрані. Після цього алгоритм машинного навчання Google визначить ймовірні збіги існуючих пісень з наспіваною мелодією і видасть найбільш підходящі варіанти.

Читайте також:  ЗМІ: Єврокомісія змусить Apple відмовитися від Lightning вже в цьому році

Вибравши будь-який із запропонованих результатів, можна вивчити інформацію про пісню і виконавця, переглянути супроводжуючі трек відеокліпи, а також Знайти текст і навіть перевірити інші варіанти композиції, якщо вони проіндексовані в Google.

Google Assistant

Як зазначено на сайті Google, в даний час нова функція доступна англійською мовою для iOS і більш ніж на 20 мовах для Android.

Джерело: androidpolice.com