Суспільство

Sony показала голографічний дисплей, який не потребує 3D-окулярів [ВІДЕО]

Sony Spatial Reality

Sony представила оригінальний голографічний дисплей, переглядати 3D-моделі на якому можна без використання додаткової гарнітури. Компанія розкрила подробиці про фірмову технологію, показала, як вона виглядає в реальності, а також оголосила ціну просунутого пристрою.

Особливістю дисплея Sony з маркуванням Spatial Reality стали спеціальні датчики, які в режимі реального часу відстежують погляд користувача і будують відповідну перспективу 3D-об’єктів, не вимагаючи VR-гарнітури. Новинка позиціонується як зручне рішення для 3D-дизайнерів і проектувальників, які хочуть побачити результат своєї роботи «Наживо».

Читайте також:  Україна домовляється про шість COVID-вакцин

Вперше SR-дисплеї були показані на виставці CES 2020. Діагональ новинки становить 15,6 дюйма при розширенні 4K. Конструкція екрану передбачає розміщення мікролінз, що автоматично розділяють на екран області для правого і лівого ока, тим самим створюючи ефект стереоскопічного зображення.

Представники Sony відзначають, що для коректної роботи SR-дисплеїв необхідно використовувати потужний ПК — конфігурація повинна включати процесор класу Intel Core i7 і графічний прискорювач NVIDIA RTX 2070 Super, або більш потужну модель. Причина високих системних вимог полягає в необхідності синхронного рендеринга двох зображень з 2K-дозволом.

Вартість 3D-дисплея Sony становить $5000, дата початку продажів новинки буде оголошена пізніше.

Читайте також:  В Україні число жертв пандемії перевищило 15 тисяч

Джерело: engadget.com