Технології

Авторитетний інсайдер розкрив дату презентації Apple MacBook на ARM

Apple MacBook на ARM

Кілька місяців тому Apple офіційно підтвердила, що працює над новим поколінням ноутбуків і комп’ютерів, які будуть працювати на базі ARM-процесора Apple Silicon. І хоча американська компанія не давала інформації про дату презентації новинок, відомий мережевий інформатор Джон Проссер назвав її.

На думку Проссера, анонс першого MacBook на процесорі ARM власного виробництва Apple проведе 17 листопада. Крім того, за попередньою інформацією новинки надійдуть у продаж вже до кінця 2020 року. Варто відзначити, що хоча Apple і підтвердила, що планує повністю перейти на ARM-процесори, від послуг Intel компанія поки не відмовляється.

Згідно з минулими інсайдерськими звітами, першими ноутбуками Apple на ARM-архітектурі стануть 13-дюймові MacBook Pro і MacBook Air. Потім в першому кварталі 2021 року від Apple чекають виходу 14 – і 16-дюймових MacBook з новим процесором. Крім того, в базі даних Євразійської економічної комісії вже були помічені сертифікати, пов’язані з двома раніше не анонсованими ноутбуками Apple.

Читайте також:  Попит на iPhone 12 Pro перевершив очікування аналітиків

Очікується, що ноутбуки Apple на ARM-архітектурі Apple Silicon зможуть забезпечити кращу продуктивність і більш тривалий час автономної роботи в порівнянні з платформою Intel. Також не виключається і зниження ринкової вартості новинок.

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар