Авто

Lexus залишить європейців без трьох моделей

Lexus IS

Компанія Lexus завершує поставки хетчбека CT, седана IS і купе RC в Європу, повідомляє Automotive News з посиланням на представника марки. Автовиробник має намір кинути всі сили на сегмент кросоверів і вивести з ринку непопулярні моделі. Винятком стануть іміджеві RC F і LS, а також седан ES, попит на який демонструє позитивну динаміку.

Бестселером бренду в Європі за підсумками продажів у січні-серпні 2020 року став кросовер UX (майже 10,3 тисячі примірників). У топ – 3 також потрапили NX і RX з результатом 7739 і 3474 реалізовані машини відповідно. На тлі таких показників логічно, що Lexus вирішив зосередитися саме на кросоверах, відмовившись від незатребуваних автомобілів інших класів.

З цієї причини європейський ринок покине хетчбек CT, який за вісім місяців вибрали всього 2344 покупця – на 35 відсотків менше, ніж за аналогічний період минулого року. Також припиняться продажі седана IS (1101 штука, продажі впали вдвічі) і купе RC (422 екземпляри).

При цьому флагманське спорт-купе RC F вирішили залишити в модельній лінійці, як і седан LS, хоча їх продажі значно нижче. Інакше справи йдуть з моделлю ES, яка демонструє зростання в 2020 році: продажі збільшилися на три відсотки, до 2346 штук.