Технології

Xiaomi представила новий смарт-унітаз з голосовим управлінням

Xiaomi Dabai

Розширюючи асортимент фірмових побутових пристроїв, Xiaomi представила на краудфандинговому майданчику Youpin нову модель унітазу, оснащеного смарт-функціями. Черговий представник сімейства розумної сантехніки отримав підтримку голосового управління, функцію стерилізації і підігрів сидіння, а також ціну, порівнянну з покупкою смартфона того ж бренду.

Xiaomi Dabai

Особливістю смарт-унітазу Dabai стала інтеграція голосового асистента, що виконує команди на кшталт “Відкрий кришку” або “Включи воду”. По периметру пристрою передбачене світлодіодне підсвічування, яке також інтегроване і в елементи управління.

Читайте також:  Названо країни з найшвидшим мобільним інтернетом

У момент, коли користувач підходить до унітазу, той автоматично відкриває кришку і опускає сидіння. У пристрої використовується технологія плазмової стерилізації, яка активно застосовується в медицині. Спеціальний блок іонізатора працює протягом двох годин після кожного сеансу, знищуючи бактерії, що скупчилися під обідком.

Також в Dabai застосовується технологія вторинної сифонної промивки, що дозволяє швидко видаляти будь-які сліди з білої поверхні пристрою. Розумний унітаз отримав функцію біде, а також 6-ступінчасту сушку теплим повітрям і підігрів сидіння. Вартість новинки за попереднім замовленням становить від $339 в залежності від комплектації, а в продаж в Китаї вона надійде 10 листопада.

Читайте також:  Sony назвала точну дату і ціну Play Station 5

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар