Політика

Байден назвав пріоритети щодо України

Джо Байден

Джо Байден обіцяє надати військову допомогу Україні, в тому числі дати Києву летальну зброю.

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден в разі перемоги на виборах пообіцяв домагатися припинення війни на Донбасі і допомогти Україні в боротьбі з корупцією. Про це йдеться в заяві штабу Байдена/Харріс, повідомляє Європейська правда в четвер, 15 жовтня.

“Байден буде домагатися завершення конфлікту в Україні, і буде працювати з європейськими союзниками, щоб підтримати Україну, яка прагне суверенного, демократичного і процвітаючого майбутнього, якого вона заслуговує”, – йдеться в заяві “Бачення Джо Байдена відносин Америки з Україною”.

Читайте також:  У МЗС визначилися зі статусом Лукашенка

Байден обіцяє надати військову допомогу Україні, в тому числі летальну зброю, щоб допомогти захистити себе від російської агресії.

Він планує закликати український уряд, бізнес і громадянське суспільство до боротьби з корупцією та консолідації суспільства, щоб українські громадяни могли користується верховенством права і економічними можливостями.

“Джо Байден розуміє те, чого не розуміє Дональд Трамп: Україна бореться за захист своєї незалежності і суверенітету. Успіх України сприятиме кращій безпеки і стабільності Європи в інтересах Америки”, – йдеться в заяві.

Залишити коментар