Технології

Blue Origin успішно випробувала багаторазову «туристичну» ракету [ВІДЕО]

Blue Origin New Shepard

Аерокосмічна компанія Blue Origin, яка планує відправляти туристів у космос, оголосила про чергове успішне випробування фірмового космічного корабля New Shepard. В ході безпілотної місії також була протестована демонстраційна модель системи місячної посадки для майбутніх польотів на поверхню супутника Землі в автоматичному режимі.

Після зльоту ракета піднялася на висоту 106 кілометрів, досягнувши офіційної межі космосу, після чого пасажирський відсік відокремився від розгінного ступеня і здійснив посадку за допомогою парашутної системи. Сама ракета, за аналогією з дітищем Ілона Маска, також повернулася на Землю, використовуючи власний двигун для гальмування.

Читайте також:  Експерти визначили найсильнішу кібердержаву

На борту New Shepard були розміщені дванадцять науково-дослідних приладів, що включають різні датчики, розроблені НАСА, що забезпечують майбутнім пілотованим і роботизованим космічним апаратам успішну посадку на Місяці з високою точністю.

Наступний випробувальний політ космічного корабля намічений на грудень поточного року-у разі успішного завершення циклу випробувань вже в 2021-му Blue Origin зможе здійснити пілотовану місію. У перспективі компанія планує не тільки розвивати космічний туризм, а й співпрацювати з NASA в рамках місячної програми, включаючи висадку людини на супутник Землі.

Джерело: theverge.com

Залишити коментар