Технології

Apple розповіла про автономність нових iPhone

iPhone 12

Крім оновленого заліза, однією з особливостей смартфонів серії iPhone 12 стала нова форма корпусу, товщина якого зменшилася порівняно з торішніми моделями. При цьому, за чутками, знизилася і ємність акумуляторів новинок-Apple поки не підтвердила цю інформацію, але вже опублікувала офіційні дані про автономність гаджетів.

Згідно з даними на сайті Apple, компанія провела тестування акумуляторів всіх моделей серії iPhone в різних сценаріях використання. За запевненням вендора, незважаючи на свої компактні габарити, новий iPhone 12 mini здатний забезпечити до 15 годин локального відтворення відео — це на 2 години більше аналогічного показника iPhone SE (2020).

Автономність iPhone 12 виробник оцінив до 17 годин при тих же умовах використання. При цьому iPhone 12 Pro, за даними джерела, пропрацював на одну годину менше, ніж його попередник, і відключився через 17 годин. Топова ж версія нової лінійки виявилася більш “стійкою” і порівнялася з iPhone 11 Pro Max, показавши результат – 20 годин.

Зберегти високу автономність новинкам імовірно дозволив енергоефективний процесор Apple A14. Варто відзначити, що лабораторні випробування зазвичай демонструють результати, що відрізняються від реальних користувацьких сценаріїв.

Читайте також:  AMD вперше за 15 років обійшла Intel на ринку десктопних процесорів

Джерело: 9to5mac.com