Авто

Найбільш потужний дизельний Volkswagen Touareg замінили гібридами

Volkswagen Touareg eHybrid

Компанія Volkswagen виводить на ринок дві гібридні модифікації Touareg – вони замінять варіант з 421-сильним турбодизелем V8, випуск якого завершився у вересні цього року. У продаж надійшли Touareg eHybrid і Touareg R: перший оцінили в Європі в 72 380 євро (2,3 мільйона гривень), а другий – в 84 660 Євро (2,8 мільйона гривень).

Volkswagen Touareg eHybrid

Подробиці про гібридний Touareg R розкрили ще в лютому 2020 року, проте в продаж новинка надійшла тільки зараз. Такий позашляховик оснащується трилітровою “турбошестіркою” і елекромотором сумарною потужністю 462 кінські сили і 700 Нм крутного моменту. Вони поєднуються з восьмидіапазонним “автоматом” і повним приводом з міжосьовим диференціалом Torsen.

Читайте також:  Що загрожує водієві, якщо він не зупиниться на вимогу поліцейського

Volkswagen Touareg eHybrid

Більший інтерес представляє Touareg eHybrid, який отримав ту ж установку, але з іншими настройками. В результаті вона видає 381 кінську силу і 600 Нм моменту. Першу “сотню” такий гібрид набирає за 6,3 секунди, а Touareg R потрібно на це всього 5,1 секунди. Але навіть цей результат нижче, ніж у дизельного «Туарега», який розганявся до 100 кілометрів на годину за 4,9 секунди.

Volkswagen Touareg eHybrid

Фото: Volkswagen

В обох випадках електромотор живить батарея ємністю 14,1 кіловат-години. На електриці Touareg R і Touareg eHybrid можуть проїхати 47 кілометрів (по циклу WLTP), а максимальна швидкість в такому режимі становить 140 кілометрів на годину (у звичайному – 250 кілометрів на годину).

Читайте також:  Skoda Octavia оснастили потужним турбодизелем

Volkswagen Touareg eHybrid

Що ж стосується Volkswagen Touareg C дизельним чотирилітровим V8, то його виключили з лінійки через посилення екологічних стандартів в Європі. До відходу з ринку модель отримала» прощальну ” спецверсію V8 Last Edition, яка була випущена обмеженим тиражем 400 примірників і призначалася для ринку Німеччини.

Джерело: Volkswagen