Авто

Електромобіль Mercedes-Benz став екстремальним позашляховиком

Mercedes-Benz

Проект EQC 4 × 4² став ініціативної роботою інженера німецької марки, який спробував розкрити весь потенціал електричного кросовера.

Міський електромобіль Mercedes-Benz EQC фахівці марки перетворили на справжній позашляховик Mercedes-Benz EQC 4×4².

У 2017 році інженер Юрген Еберле, який працював над новим поколінням універсала Mercedes-Benz E-Class Estate, спільно зі своїми колегами побудував в єдиному екземплярі позашляховий концепт-кар Mercedes-Benz E 400 All-Terrain 4×42. У 2020 році з’явився новий прототип з цієї лінійки, але вже на основі електромобіля.

Читайте також:  З'явилися подробиці про новий Volkswagen Passat

Mercedes-Benz

Представлений в 2018 році електричний кросовер Mercedes-Benz EQC отримав серйозні доопрацювання. В якості вихідного автомобіля фахівці взяли 408-сильний EQC 400 з двома електромоторами і повним приводом. Силову установку допрацьовувати не стали, а зосередилися на поліпшенні прохідності моделі.

Mercedes-Benz

За рахунок портальних осей, нових важелів підвіски, інших пружин і амортизаторів, а також 20-дюймових колісних дисків з позашляхової гумою Cooper Zeon дорожній просвіт електромобіля вдалося збільшити з базових 140 мм до 293 мм, що на 58 мм більше, ніж у Mercedes-Benz G-Class.

Mercedes-Benz

Кути в’їзду і з’їзду — 31,8 градуса спереду і 33 градуси ззаду – також краще, ніж аналогічний параметр в G-Class (кут в’їзду і з’їзду 28 градусів), що робить новий EQC 4×42 одним з найбільш прохідних з точки зору геометричних параметрів автомобілів Mercedes-Benz. Також електромобіль може долати брід глибиною до 40 см.

Читайте також:  В Україні введуть нові автомобільні посвідчення й техпаспорт: що зміниться

У режими роботи силової установки додали два нових-Offroad і Offroad+ – які запозичені у сімейства кросоверів Mercedes-Benz GLC і оптимізують роботу повного приводу і електронних систем для кращої прохідності на пересіченій місцевості.

Візуально Mercedes-Benz EQC 4×42 відрізняється від базового Mercedes-Benz EQC, крім збільшеного дорожнього просвіту і нових коліс, накладками на колісні арки через розширеної колії (ширина автомобіля збільшилася на 20 см), матово-сірим забарвленням кузова і вбудованими в фари динаміками. Ця акустична система створює інтерактивний звук “емоцій” під час водіння — задіюються інтелектуальні алгоритми звукового дизайну, які створюють аудіо фон.

Залишити коментар