Технології

Samsung запатентувала гібрид смартфона, планшета і ноутбука

Samsung

Samsung – один з небагатьох виробників складних смартфонів. Компанія вже випустила три моделі, і схоже, що вже думає над новими. В одному з останніх патентів південнокорейського гіганта описується дизайн пристрою, що відрізняється від усього, що є на ринку. Екран гаджета складається в двох місцях.

Пристрій з передбачуваним назвою Galaxy Z Dual Fold кардинально відрізняється від існуючих Galaxy Z Flip і Galaxy Z Fold 2. Екран згинається в двох місцях, що помітно розширює сценарії його використання.

Читайте також:  NVIDIA купує розробника процесорів ARM за $ 40 мільярдів

Samsung

У розкладеному вигляді ми отримуємо повністю плоский екран невідомого розміру. Можна лише припустити, що в такому вигляді гаджет більше актуального Galaxy Z Fold 2. З одного боку знаходиться подвійний шарнір, що дозволяє фіксувати екран під будь-яким потрібним кутом. Передбачається, що завдяки цьому Galaxy Z Dual Fold можна встановити на стіл, як невеликий ноутбук, набираючи текст на нижній частині. Для цього в корпусі також передбачена невелика відкидна підставка.

Samsung

З іншого боку знаходиться один шарнір, але там же екран при необхідності можна витягнути, зробивши його ще більше. На зображенні пристрою в складеному стані видно, що ззаду дисплей не доходить до кінця з одного боку. Можливо, саме за рахунок цього в розкладеному вигляді на екрані не буде складок. Подібний підхід зі зміщується екраном використовується в розкладачці Motorola RAZR.

Читайте також:  У «Google Картах» з'явилася нова корисна функція

Поки немає ніяких гарантій, що Samsung випустить такий пристрій. З чуток, спадкоємець Galaxy Z Fold 2 стане першим смартфоном компанії з підекранною камерою.

Джерело: nl.letsgodigital.org

Залишити коментар