Авто

Рестайлінговий Hyundai Santa Fe: з’явилися нові подробиці про мотори

Оновлений Hyundai Santa Fe для США

Компанія Hyundai вже анонсувала рестайлінговий Santa Fe для Південної Кореї і Європи, тепер настала черга версії для ринку США. “Американський” кросовер, який збирають на заводі в Алабамі, обзавівся парою нових моторів, а в якості альтернативи покупцям також запропонують гібридну модифікацію.

Лінійка двигунів для США відрізняється від європейської: наприклад, американцям не дісталася 2,2-літрова дизельна «турбочетвірка» лінійки Smartstream (202 кінські сили). Замість цього в Північній Америці кросовер буде продаватися з новим “атмосферником” об’ємом 2,5 літра, який прийшов на зміну 2,4-літровому агрегату. Він видає 194 кінських сил і 247 Нм крутного моменту і працює в парі з восьмидіапазонним «автоматом».

Фото: Hyundai

Читайте також:  Компанія Lexus представить мініатюрний концепт майбутнього кросовера

Другий новачок до моторної гамі-2,5-літровий турбомотор потужністю 281 Кінська сила і 422 Нм крутного моменту, що поєднується з роботизованою трансмісією.

Гібридна модифікація для США і Європи однакова: 1,6-літровий 180-сильний турбодвигун T-GDi і 60-сильний електромотор, які сумарно видають 228 сил. Такому Santa Fe покладається шестидіапазонний “автомат”.

Перші Hyundai Santa Fe американської збірки з’являться у місцевих дилерів до кінця 2020 року. У Південній Кореї і Європі оновлена модель вже продається, а в найближчому майбутньому новинка добереться і до українського ринку.

Джерело: Hyundai

Залишити коментар