Авто

Renault показала на відео два нових електрокара

Renault

Компанія Renault опублікувала тизери двох нових електрокарів. Перший знаходиться в статусі концепт-кара, а другий – готовий до серії гетчбек Dacia Spring, який претендує на звання найдоступнішого електромобіля на європейському ринку. Прем’єра обох новинок відбудеться 15 жовтня 2020 року.

Про електричному шоу-карі подробиць поки небагато. Відомо, що він базується на архітектурі CMF-EV і зможе проїжджати на одному заряді батареї близько 600 кілометрів. Раніше Renault частково розкрила дизайн концепту – на знімку була відображена вигнута під гострим кутом Світлодіодна смуга, розташований нижче декоративний елемент, виконаний в золотому кольорі, і частина фальшрадіаторної решітки.

Читайте також:  Митники заарештували партію авто з Америки: що стало причиною

Судячи з нового тизера, ще одна світлодіодна смуга простягнеться спереду у всю ширину кузова.

Друге відео демонструє готовий до серії електрокар Dacia Spring. Він являє собою перелицьований Renault City K-ZE, який продається в Китаї і в свою чергу є копією Renault Kwid. У довжину новинка досягає 3,73 метра, а запас ходу по циклу WLTP становить близько 200 кілометрів.

За неофіційними даними, в рух електромобіль буде приводити установка від City K-ZE: 45-сильний електромотор, який живить батарея ємністю 26,8 кіловат-годин. Старт продажів запланований на 2021 рік. Очікується, що Dacia Spring стане найдешевшим електрокаром в Європі.

Читайте також:  Найбільш дешеві вживані електромобілі в Україні: скільки коштують популярні моделі

Джерело: Renault

Залишити коментар