Наука

У США зловили найбільшого пітона завдовжки майже шість метрів

Пітон

Мисливці з Флориди зловили найбільшого на сьогоднішній день темного тигрового пітона. Ця особина в довжину на 30 сантиметрів більше попереднього рекордсмена.

Темні тигрові пітони були завезені в Америку в кінці минулого століття. Умови в цьому регіоні виявилися настільки сприятливими, що тепер мисливці змогли зловити рекордну по довжині особина — майже шість метрів!

Темні тигрові пітони – найбільші з усіх змій. У довжину вони зазвичай виростають до чотирьох метрів, але іноді зустрічаються і особини — переважно самки — довжиною більше п’яти метрів. До сих пір рекорд довжини тіла належав міститься в неволі тварині на прізвисько “Малятко”, яке жило в Зміїному парку-сафарі в Іллінойсі в 2005 році. Його довжина дорівнювала 5,74 метра.

Читайте також:  Все дуже погано: екологи оцінили «здоров'я» біосфери Землі

Однак дикі пітони зазвичай менше родичів, які живуть в неволі. Найдовший “вільний” тигровий пітон з коли-небудь знайдених, досягав в довжину 5,68 метра. Тепер мисливці виявили нового дикого рекордсмена довжиною в 5,71 метра в 60 кілометрах від Майамі. Вага особини виявився дорівнює 47 кілограм-багато навіть для такої змії.

Зазвичай пітони мешкають на південному сході Азії. У Флориду їх могли завести торговці екзотичними тваринами в кінці минулого століття. Треба сказати, ці змії непогано прижилися в умовах американської природи. У США не мешкає природних хижаків, які полюють на пітонів, а харчуватися ці змії можуть усіма — від єнотів до маленьких алігаторів.

Залишити коментар