Авто

Експерти розповіли про вигоду володіння електромобілем

Model S Plaid

Все більше автовиробників перемикаються на випуск електричного транспорту. На цьому тлі експерти Consumer Reports порівняли витрати на обслуговування машин з різними двигунами, з’ясувавши, чи так вигідно володіти електромобілем, як про це говорять.

Згідно зі звітом Consumer Reports, середня вартість обслуговування автомобіля на дизельному або бензиновому паливі обходиться власнику в $0,061 за пройдену милю. Сюди входить тільки ремонт і будь-яке інше обслуговування, не рахуючи витрат на паливо. Що до електрокарів, то популярний Nissan Leaf буде коштувати своєму власникові близько $0,031 за милю. Ще менше витрати на гібриди, такі як Toyota Prius. Тут за одну милю власник витратить на обслуговування $ 0,03.

“Електрообладнання не вимагає такого догляду, як автомобілі з газовим двигуном, і хоча ремонт не обов’язково буде менш дорогим, він потрібен рідше”, — стверджують представники Consumer Reports.

Якщо судити за звітами Consumer Reports, то обслуговування газового або бензинового автомобіля обходиться власнику приблизно вдвічі дорожче. Основний стримуючий фактор – висока ціна електрокарів, але навіть Tesla заявила про підготовку до випуску недорогої моделі, а значить, популярність машин з електродвигуном буде тільки рости.

Джерело: futurism.com

Залишити коментар