Авто

Hyundai назвала терміни появи комерційних літаючих автомобілів

Hyundai

Hyundai вже неодноразово заявляла про створення автономного літаючого таксі. Реалістична концепція була продемонстрована в кінці 2019 року, а зараз представники компанії розповіли про плани експансії на зароджується ринок і терміни виходу перших комерційних моделей.

За словами керівництва автовиробника, в даний час йде розробка двох моделей. Перша зможе перевозити 5-6 чоловік, дозволяючи швидко дістатися з однієї частини мегаполісу в іншу. Друга модель зосередиться на польотах між містами і отримає значно більші розміри. Незважаючи на настільки ранні розробки, Hyundai не планує виходити на ринок раніше інших, вказуючи терміни появи власних комерційних прототипів не раніше 2028 року.

Читайте також:  5 крутих і бюджетних вживаних кросоверів (Фото)

Зараз є кілька проблем, які потребують вирішення, перш ніж аеротаксі стане популярним. В першу чергу це нормативно-правова база. Потрібно врегулювати правила отримання ліцензії пілота, а також зробити все для мінімізації виникнення нещасних випадків. Не менш серйозна проблема криється у відсутності інфраструктури. Hyundai вважає, що важливо не прийти на ринок першої, а зробити це в потрібний час з правильним продуктом.

Автовиробник стверджує, що володіє ключовою перевагою перед іншими компаніями, які прагнуть вийти на ринок повітряних пасажирських перевезень. Вся справа в тому, що конкуренти не мають досвіду створення скільки-небудь масового продукту, в той час як Hyundai здатна випускати мільйони одиниць на рік. Крім того, автовиробник не виключає дебюту перших літаючих машин в 2023 році, повідомивши про можливість налагодити з їх допомогою перевезення вантажів до 300 кг.

Читайте також:  Експерти розповіли, які мережеві АЗС продають неякісний бензин

Відзначимо, що за оцінками Morgan Stanley, до 2040 року новий ринок зможе генерувати до $2,9 трильйона по всьому світу.

Джерело: bloomberg.com

Залишити коментар