Авто

Ford пояснив, навіщо зняв з виробництва всі седани

Ford Fusion

Минулого літа Ford завершив виробництво останнього седана в своїй модельній лінійці, а тепер віце-президент компанії пояснив, чому це було зроблено.

Як відомо, відтепер Ford випускає тільки позашляховики, кросовери, пікапи і поні-кар: влітку з конвеєра зійшли останні екземпляри седанів Taurus і Fusion. Їх місце зайняли позашляховики і кросовери, а тепер Ford пояснив, навіщо зняв з виробництва всі седани: в інтерв’ю виданню Ford Authority віце-президент і керівник північноамериканського відділення марки Кумар Галхотра сказав, що ключовим моментом для прийняття цього рішення став той факт, що сегмент седанів вже досить давно знаходиться в занепаді і зниження популярності лише прискорювалося за останні кілька років.

Читайте також:  У Tesla з'явився дешевий конкурент в Китаї

За словами топ-менеджера, виробництво транспортних засобів є надзвичайно ресурсомістким бізнесом, тому, коли в компанії постало питання про інвестиції в подальший розвиток, то між вкладеннями в падаючий сегмент ринку в особі седанів і зростаючим сегментом в особі кросоверів вибір був очевидний. Безліч нових продуктів, вважає Галхотра, компенсують компанії втрату седанів, тим більше що вони є набагато більш рентабельними і популярними.

Залишити коментар