Технології

«Військова» ракета Маска доставить зброю в будь-яку точку світу за годину

Ракета

SpaceX Ілона Маска і американські військові планують створити ракету, здатну доставити 80 тонн вантажу в будь-яку точку світу за 60 хвилин.

Нова ракета може транспортувати 80 тонн зброї та боєприпасів зі швидкістю понад 12000 км / год

Про створення ракети для доставки вантажів заявив 7 жовтня глава Транспортного командування США генерал Стівен Лайонс (Stephen Lyons). Інша аерокосмічна компанія, Exploration Architecture Corporation, також стане частиною дослідницької програми.

Читайте також:  Microsoft випустила «в'язані» святкові шпалери у високому розширені

Нова система дозволить доставляти матеріали, такі як зброя і боєприпаси, на відстань понад 7500 миль (понад 12 тисяч кілометрів) від Флориди до Афганістану. Доставка з космосу займе менше години. Наприклад, військово-транспортний літак Boeing C-17 Globemaster III робить це за 15 годин.

Як і Boeing C-17, ракета від SpaceX буде вміщати в себе 80 тонн вантажу. Її випробування почнуться наступного року.

Перевага нової ракети не тільки в швидкості. В даний час польоти над чужою територією по орбіті не вимагають дозволу від урядів, яким належить ця територія.

Раніше SpaceX уклала контракт на 149 мільйонів доларів на виробництво супутників стеження за ракетами для Міністерства оборони США. Космічна компанія Ілона Маска побудує чотири супутники за контрактом з Агентством космічного розвитку (SDA). Супутники будуть оснащені ширококутними інфрачервоними датчиками стеження за ракетами.

Читайте також:  Дослідники вирішили важливу проблему OLED-дисплеїв

SpaceX також у серпні уклали угоду з Пентагоном про запуск нових ракет для космічних сил США. SDA повинна стати частиною Space Force до жовтня 2022 року.