Авто

Студенти створили спорткар з переробленого сміття

Luca

Студенти Технологічного університету Ейндховена в Нідерландах створили спортивний автомобіль з перероблених відходів.

Автомобіль, майже повністю зроблений зі сміття, може розвивати швидкість до 90 км / год

Щорічно люди виробляють більше двох мільярдів тонн відходів. Щоб показати можливість повторного використання цих відходів, команда студентів з Нідерландів створила автомобіль, майже повністю складається з перероблених матеріалів.

“Сміттєва машина” Luca зроблена з лляної тканини і переробленого пластику, велика частина якого була виловлена в океані. Кузов складається з АБС-пластика-матеріалу, використовуваного в дитячих іграшках і кухонного приладдя. » Фарбування ” Luca-кольорова плівка, яку можна легко видалити без залишку. Вікна виготовлені з переробленого матеріалу. Сидіння автомобіля наповнені кокосовою стружкою і кінським волосом, а Чохли для них зроблені з переробленого пластику. За словами команди « “на дотик і зовнішній вигляд виглядає як замша”»

Читайте також:  Українці стали купувати більше нових авто. 5 популярних марок

Автомобіль з двома електродвигунами і заднім приводом може розвивати швидкість до 90 кілометрів на годину. Важить він приблизно 360 кілограм без акумуляторів і 400 — з акумуляторами. Це в два рази менше звичайного автомобіля.

На одному заряді Luca здатний проїхати більше 220 кілометрів.

Luca

Команда студентів сподівається, що їх “сміттєвий автомобіль” допоможе людям зрозуміти свою споживчу поведінку і внесе внесок у розвиток економіки замкнутого циклу.

Залишити коментар