Авто

Chevrolet припинить випуск нових Corvette через брак комплектуючих

Chevrolet Corvette

Компанія Chevrolet змушена припинити випуск нових Corvette через брак комплектуючих. Фабрика з виробництва спорткарів в місті Боулінг-Грін (Кентуккі, США) призупинить роботу 12 жовтня; простій триватиме мінімум тиждень. Причина зупинки конвеєра – недолік запасних частин, викликаний збоєм в логістиці.

Представник Chevrolet підтвердив проблему з поставками запасних частин, але висловив надію, що нормальна робота заводу в боулінг-Гріні відновиться з 19 жовтня. Перебої з логістикою викликані пандемією коронавірусу.

Читайте також:  Нова стратегія Kia: електромобілі, вторсировина і сервіси

На замовниках виробничі складнощі позначаться мінімально: General Motors вже підтвердив, що збірка Corvette буде продовжена на тиждень, тобто останні екземпляри спорткарів 2020 модельного року зійдуть з конвеєра в грудні.

Інсайдери стверджують, що до теперішнього моменту випущено 13 039 Corvette, а всього планується зробити 20 181 дводверку 2020 модельного року. З графіка виробник не вибивається, адже за робочий день з конвеєра сходить понад півтори сотні примірників.

Два тижні тому Chevrolet довелося призупинити продажі середньомоторних Corvette через проблеми з гальмами-дефект виявили на 700 спорткарах. До того ж, власники звинувачують General Motors в тому, що на нових Corvette мимовільно відкривається на ходу передній багажник, хоча інженери концерну вважають, що в аваріях винні самі водії.

Читайте також:  З'явилися фотографії салону нового Nissan Qashqai

Джерело: Corvette Blogger