Авто

Jeep випустив 1000 броньованих Grand Cherokee

Grand Cherokee

Компанія Jeep випустила тисячний екземпляр броньованої версії позашляховика Grand Cherokee поточного покоління, яка випускається на спеціальному підприємстві в Мексиці.

На європейському ринку броньована модифікація Jeep Grand Cherokee майже невідома, але в Латинській Америці захищений позашляховик вельми популярний. Як повідомляє видання Motor Illustrated, Jeep випустив 1000 броньованих Grand Cherokee з рівнем балістичного захисту IIIA відповідно до американського стандарту Національного інституту юстиції США NIJ. Позашляховик здатний витримати попадання п’яти куль з пістолета калібру .44 Magnum зі стволом довжиною не менше 5,5 дюйма і п’ять куль з 9-міліметрового пістолета-кулемета з довжиною ствола не менше 9,5 дюймів.

Читайте також:  Toyota почне випускати запчастини для старого Land Cruiser

Це відносно легкий рівень захисту, однак таке бронювання вважається достатнім для запобігання більшості нападів з вогнепальною зброєю. Кузов Grand Cherokee посилений вставками з балістичної сталі по периметру, моторний відсік і днище позашляховика захищені сталевими пластинами від вибуху гранат, а скла замінені прозорим багатошаровим полівінілом товщиною 19 міліметрів. Заодно Jeep отримав посилену підвіску і шини. Броньований Jeep Grand Cherokee в Мексиці коштує 1 850 900 песо — 2,3 мільйона гривень за нинішнім курсом.