Авто

Лімітований Ford Mustang стане глобальним

Ford Mustang Mach 1

Модифікація Mach 1, яка повернеться в гаму Ford Mustang вперше за півтора десятиліття, буде доступна у всіх країнах, де офіційно продається поні-кар.

Ford Mustang Mach 1 був вперше представлений в 1968 році: модель отримала ім’я на честь швидкості звуку. Останнє покоління купе з такою назвою з’явилося на ринку ще на початку 2000-х, але нещодавно було оголошено про повернення драйверського Mach 1 в гаму Mustang, правда, обмеженим тиражем: поні-кару обіцяний п’ятилітровий V8 потужністю 487 кінських сил від версії Bullitt і шестиступінчасту механічну коробку передач Tremec 3160 від Shelby GT. В якості альтернативи запропонують 10-діапазонний “автомат”. Як повідомляє видання Ford Authority, лімітований Ford Mustang стане глобальним.

Читайте також:  6-річна Tesla Model S наблизилася до пробігу 1 600 000 км

На відміну від версій Shelby GT, які продаються тільки в США, Mach 1 можна буде купити скрізь, де офіційно продається Mustang. Тираж новинки поки не повідомляється. Mustang Mach 1 буде позиціонуватися між «цивільними» версіями і «зарядженими» модифікаціями Shelby. Від GT350 і GT500 запозичили і інші компоненти, включаючи впускний колектор, вихлопну систему, деталі підвіски і системи охолодження. 19-дюймові п’ятиспицеві диски стилізовані під класичні Magnum 500. У продажу Mach 1 з’явиться навесні 2021 року.

Залишити коментар