Авто

BMW i8 став італійським суперкаром Taraschi і подорожчав в сім разів

1-Off Taraschi

Італійська компанія 1-Off відродила бренд Taraschi, що проіснував з 1947 по 1961 рік. Тепер під цією маркою будуть випускати гібридний суперкар Berardo, який насправді являє собою грунтовно перекроєний BMW i8. Його ціна в сім разів більше, ніж у оригінальної машини.

Ім’я Berardo для машини вибрано невипадково. Так звали засновника фірми Meccanica Taraschi, що випускала спорткари і гоночні автомобілі в 1950-1960-х роках. Проект спонсорував його син, Таціо, партнером якого виступила група ентузіастів Squadra Corse Taraschi, що допомагає колекціонерам і власникам оригінальних машин Taraschi з пошуком запчастин і ремонтом.

Читайте також:  Нова Skoda Fabia 2021: з'явилися перші фото і характеристики

1-Off Taraschi

Зовнішність суперкара натхненна історичною моделлю Giaur 750 Sport Champion – найуспішнішою гоночною машиною Берардо Тараскі, і дізнатися в ньому BMW i8 дійсно дуже складно. Повністю оригінальний кузов виготовлений вручну з алюмінію, а від BMW тут збереглися хіба що підйомні двері. Оббитий зістареною шкірою і деревом салон, здається, не зазнав істотних змін.

1-Off Taraschi

Силова установка колишня. Це бензинова “турботрійка” об’ємом 1,5 літра, доповнена електромотором на передній осі і батареєю ємністю 11,8 кіловат-години. Однак якщо на i8 вона видавала 374 сили, то на Taraschi Berardo віддачу підняли до 420 сил. За бажанням клієнта потужність може бути ще вище: 470 і навіть 520 кінських сил.

Читайте також:  Ford показав перше зображення електропікапа F-150

1-Off Taraschi

BMW i8 розганявся до ста за 4,4 секунди, Taraschi — за 3,9. Максимальна швидкість теж відрізняється: 250 проти 278 кілометрів на годину.

Прем’єрний показ гібридного суперкара відбувся в автомобільному музеї Турина. Заявки, судячи з усього, вже приймають. Ціна кожного примірника – 800 000 євро, що в сім разів більше, ніж спочатку коштував BMW i8. Його, втім, вже зняли з виробництва — і наступника не передбачається.

Джерело: CarBuzz

Залишити коментар