Політика

У США скасовано другий раунд дебатів – ЗМІ

Трамп і Байден дебати

Перші теледебати головних кандидатів на посаду президента Штатів пройшли 29 вересня, а через три дні у Трампа підтвердили коронавірус.

У Сполучених Штатах Америки Комісія із президентським дебатів скасувала зустріч кандидатів у президенти Дональда Трампа і Джо Байдена, заплановану на 15 жовтня. Про це в суботу, 10 жовтня, повідомила газета The Washington Post.

Відзначається, що причиною такого рішення комісії стало те, що сторони не змогли домовитися про формат дебатів.

Читайте також:  Зеленський хоче створити платформу щодо Криму

“Так, 8 жовтня комісія оголосила про те, що з міркувань охорони здоров’я та гарантування безпеки всіх учасників другі президентські дебати, намічені на 15 жовтня в Маямі, будуть проведені у віртуальному форматі”, – зазначено в заяві держоргану.

Однак, за даними комісії, після неузгодження позицій щодо дебатів обидві сторони заявили про інші плани на згадану дату.

“Згодом передвиборні штаби двох кандидатів <...> зробили цілий ряд заяв, що стосуються позицій обох сторін щодо їх готовності брати участь у віртуальних дебатах 15 жовтня, і кожна сторона тепер оголосила про те, що у них інші плани на цю дату. Тож очевидно, що 15 жовтня дебатів не буде, і комісія зверне свою увагу на підготовку до фінальних президентських дебатів, запланованих на 22 жовтня”, – йдеться в повідомленні.

Залишити коментар