Авто

Утилізовані автомобілі перетворили в одяг і аксесуари

Hyundai

Автовиробник Hyundai спільно з модними брендами представили колекцію аксесуарів та одягу, зроблених з автомобільного брухту.

Новий спосіб використання відходів автомобільного виробництва і матеріалів з утилізованих автомобілів знайшли в компанії Hyundai. Південнокорейський автовиробник спільно з модними брендами зробив колекцію одягу та аксесуарів з відпрацьованих матеріалів.

Фірма Alighieri з використаних ременів безпеки, автомобільного скла і піноматеріалів, а також золота, срібла, бронзи і перлів зробила колекцію намист, Кольє-чокерів, браслетів та інших прикрас. Бренд E. L. V. Denim зробив комбінезон з переробленої джинсової тканини і шкіри, які залишилися після виробництва автомобілів, а з переробленої тканини подушок безпеки фахівці Richard Quinn зробили корсет з біло-синім квітковим візерунком.

Читайте також:  З'явилися подробиці про наступне покоління Mazda2

Hyundai

Два варіанти жилетів представили дизайнери Public School і pushBUTTON. Перші зробили промисловий жилет Fuji з ременів безпеки і матеріалів від подушок безпеки, а другі — робочий жилет з кишенями з матеріалів від подушок безпеки зі збереженими оригінальними елементами айрбегов. Ремені безпеки, тканина підлогових килимків і піноматеріали, що залишилися від виробництва автомобілів лягли в основу сумки-шоппера, яку підготували дизайнери Rosie Assoulin.

Як відзначили в Hyundai, при утилізації автомобілів в переробку і вторинне використання зазвичай надходять залізо і кольорові метали, а шкіра, скло і подушки безпеки поки не знайшли свого застосування і викидаються на звалище. У компанії вважають, що співпраця з модними брендами допоможе дати друге життя і тим матеріалам, які зараз опиняються в смітті.

Читайте також:  Tesla відкликає майже 10 000 електрокарів Model X і Model Y через брак

Джерело: Yahoo