Технології

Apple хоче зробити iPhone стійким до подряпин

iPhone 11

Схоже, що Apple всерйоз задумалася про надійність і довговічність своїх смартфонів iPhone. Нещодавно вона запатентувала самовідновлювальний гнучкий дисплей для складних пристроїв, а тепер з’явилася інформація, що компанія подумує почати використовувати в своїх смартфонах надміцне алмазне покриття.

За статистикою, найчастішими ушкодженнями смартфонів виявляються розбиті екрани, за якими слідують подряпини на дисплеї і акумулятори, котрі відмовили в роботі. Аналітики підрахували: ймовірність того, що користувачі iPhone пошкодять свої телефони, в шість разів вище, ніж якщо апарат буде вкрадений або загублений. Більш того, в більшості своїй власники телефонів продовжують ними користуватися, навіть якщо екран тріснув, але працює, а в разі повної поломки частіше купують новий пристрій.

Згідно з новою інформацією, Apple має намір зробити свої смартфони міцнішими, почавши в майбутньому використовувати спеціальне алмазоподібне вуглецеве покриття поверх загартованого скла Gorilla Glass від Corning. Подробиць поки небагато, але інсайдери повідомляють, що принаймні три великі компанії вже створили системи для покриття Gorilla Glass та інших подібних стекол алмазоподібними плівками.

Чи дозволить алмазне покриття знизити кількість розбитих iPhone, поки неясно. Також немає ніякої інформації, як це може відбитися на кінцевій вартості смартфонів.

Читайте також:  В Євросоюзі запропонували заборонити встановлення додатків на смартфони, які не видаляються

Джерело: phonearena.com

Залишити коментар