Авто

Skoda розробила додаток, який по звуку визначить характер поломки

Sound Analyzer

Чеська марка Skoda випробовує свою недавню розробку-мобільний додаток Sound Analyzer, який за звуками визначає характер поломки в машині. Поки розумна програма здатна з точністю до 90 відсотків розпізнати близько десятка несправностей. У тестовому режимі додаток використовують 245 дилерів бренду в 14 країнах.

Sound Analyzer

Програма працює наступним чином: потрібно запустити додаток в безпосередній близькості від джерела звуку в автомобілі, шуми будуть записані за допомогою вбудованого мікрофона, після чого перетворені в спектрограму, яка візуально відображає акустичні сигнали. Штучний інтелект порівняє їх з базою звукових зразків, і якщо будуть виявлені збіги, то система повідомить власника машини про характер несправності і необхідності звернутися в сервісний центр.

Читайте також:  Німецькі інженери показали універсальний електрокар майбутнього

Sound Analyzer

Штучний інтелект вже здатний розпізнавати десять моделей з точністю більше 90 відсотків, у тому числі проблеми з рульовим управлінням, роботизованою трансмісією і кліматичною установкою. Додаток також налаштований на визначення інших звукових патернів.

Джерело: Skoda

Залишити коментар