Авто

Mercedes-Benz відмовиться від «механіки» і перейде на універсальні платформи

Механічна коробка

Компанія Mercedes-Benz оголосила про плани повністю відмовитися від виробництва легкових автомобілів з механічними коробками передач. Крім того, концерн вирішив розробити універсальні модульні платформи для майбутніх моделей, а також скоротити асортимент двигунів внутрішнього згоряння.

Жителі Євросоюзу в першу чергу позбудуться можливості придбати автомобілі Mercedes-Benz, укомплектовані “механікою”. Німецький концерн планує поступово відмовитися від випуску машин з такою опцією за аналогією з США, де остання модель з ручною коробкою, спортивний родстер SLK, зійшла з конвеєра в 2015 році.

Читайте також:  Acura показала новий MDX

За словами голови відділу досліджень і розробок Mercedes-Benz Маркуса Шефера, компанія також планує розробити універсальні модульні платформи, на яких фахівці зможуть створювати автомобілі широкого діапазону типорозмірів. Крім того, до кінця десятиліття концерн планує скоротити асортимент ДВС на 70 відсотків. В першу чергу ліквідація торкнеться дизельних агрегатів, через які компанія в останні роки потрапляла в скандали, у зв’язку із заниженням рівня викиду шкідливих речовин.

Подібні заходи стануть частиною нової стратегії марки, яка планує таким чином до 2025 року знизити витрати, а також зменшити витрати на нові розробки на 20 відсотків. Зекономлені кошти Mercedes-Benz спрямує на розвиток електромобілів.

Читайте також:  Chery показала салон Tiggo 8 другого покоління

На початку березня повідомлялося, що Mercedes-Benz відмовиться від деяких моделей з двигуном внутрішнього згоряння на користь розширення модельного ряду електромобілів суббренду EQ. На думку фахівців, компанія зможе заощадити значні кошти, відмовившись від автомобілів, побудованих на власних платформах.

Джерело: Motor1.com

Залишити коментар