Авто

Запущений в космос електрокар Tesla дістався до Марса

Tesla Roadster

Американський експерт з космонавтики Джонатан Макдауелл заявив, що родстер Tesla, запущений Ілоном Маском в космос, 7 жовтня дістався до Марса і пролетів в семи мільйонах кілометрів від Червоної планети.

За розрахунками Макдауелла, якими він поділився в Twitter, 7 жовтня о 9:25 за київським часом Tesla Roadster підлетів до Марса на 7,41 мільйона кілометрів. Це найменша відстань, на яку автомобіль міг наблизитися до планети.

Таким чином, електрокар, нещодавно зарахований до категорії космічного сміття, подолав черговий рубіж. З моменту запуску на ракеті-носії Falcon Heavy в лютому 2018 року електрокар віддалився від Землі приблизно на 89,6 мільйона кілометрів. Станом на вересень 2020 року швидкість переміщення електрокара в космосі становила близько 14,5 кілометра в секунду.

Читайте також:  Skoda запустила в продаж свій найбільш дешевий електрокросовер

У серпні 2019 року Roadster завершив перший оборот навколо Сонця – на це пішло 557 днів. На той момент машина віддалилася від Землі на відстань 115 мільйонів кілометрів.

Раніше повідомлялося, що найбільш близький підхід до землі, на відстань 52 000 000 кілометрів, Tesla Roadster здійснить цієї осені, а саме 5 листопада.

Джерело: Twitter

Залишити коментар