Технології

SpaceX готується до публічного тестування супутникового інтернету Starlink

Starlink

Після відправки на орбіту чергової партії з 60 супутників-ретрансляторів, необхідних для роботи космічного інтернету засновник SpaceX Ілон Маск заявив про початок нової стадії проекту. Найближчим часом почнеться відкрите публічне тестування Starlink в Канаді і США, а пізніше — і в інших країнах.

Про запуск тестування бізнесмен заявив в Twitter, зазначивши, що крім США і Канади Starlink може бути протестований і в інших країнах. Єдина “перешкода” для такого тесту — необхідність дозволу з боку урядів. Цим питанням зараз активно займається керівництво компанії.

Ще на ранній стадії розвитку проекту Ілон Маск зазначив, що для прийнятного покриття мережею землі достатньо 720 супутників. Зараз їх кількість перевищує 700, і ще 60 незабаром будуть доставлені на орбіту. Всього ж SpaceX планує розгорнути в рамках проекту мережу з декількох тисяч ретрансляторів для досягнення швидкості з’єднання на рівні традиційних наземних рішень.

За результатами попереднього закритого бета-тестування, термінали мережі продемонстрували швидкість підключення на рівні 60 Мбіт/с. При цьому рівень затримки не перевищував 100 мілісекунд.

Залишити коментар