Політика

США посилюють правила видачі робочих віз

Зміни торкнуться майже третини всіх іноземців, які перебувають в Сполучених Штатах за трудовими візами.

Міністерство внутрішньої безпеки Сполучених Штатів знову ускладнило систему видачі трудових віз. Про це в понеділок, 6 жовтня, повідомляє РИА Новости.

Зокрема, були змінені правила отримання візи H-1B, яка дозволяє роботодавцю наймати іноземного співробітника терміном на шість років.

Серед внесених змін значиться скорочення числа “спеціальних професій”, за якими може бути здійснений найм. Крім того, планується посилити контроль за компаніями, які здійснюють основну роботу в інших країнах через аутсорсинг.

Читайте також:  Опозицію Білорусі закликали визначитися щодо Криму

“Від компаній буде вимагатися, щоб вони робили справжні пропозиції про роботу справжнім співробітникам”, – пояснює міністерство.

Також зросте контроль над компаніями, які для здійснення основної діяльності покладаються на аутсорсинг в інших країнах і наймають мінімальну кількість працівників з США.

Крім цього, компанії зобов’яжуть збільшити зарплату зарубіжним співробітникам, що, на думку відомства, знизить привабливість програми робочих віз для роботодавців і не дозволить іноземцям з невисокою кваліфікацією “відбирати” робочі місця в американців.

Частина нових правил вступить в силу 8 жовтня, інша – через два місяці.

Залишити коментар