Технології

Придумано екран для смартфона, який самовідновлюється

Apple

Бюро по патентах і товарних знаків США (USPTO) зареєструвало патентну заявку американської корпорації Apple на дисплей інноваційної конструкції.

Судячи з нового патенту, в Apple вирішили зробити майбутній смартфон стійкіше до зовнішніх впливів

У патентній заявці зазначено, що зазвичай екрани смартфонів мають жорстку підкладку, яка при установці в мобільні пристрої з рухомими частинами корпусу з часом зношується і ламається. До того ж, щоб поліпшити зовнішній вигляд електронного пристрою, бажано мінімізувати кількість подряпин і вм’ятин, справедливо відзначають в Apple. На думку авторів винаходу, для цього екранам непогано б мати спеціальний самовідновлюється шар.

Читайте також:  Опубліковані «живі» фото PlayStation 5

За задумом Apple, подібний компонент екрану повинен буквально випрямляти поверхню дисплея складного смартфона і заодно позбавляти його від подряпин і складок без участі користувача. Щоб реалізувати це, американські інженери описали два сценарії: згідно з першим з них, відновлення екрану відбувається постійно — у фоновому режимі, а згідно з другим, додатковий шар починає розгладжуватися під дією тепла і світла — наприклад, під час зарядки iPhone.

Залишити коментар