Технології

Нова технологія NVIDIA поліпшить якість відеодзвінків

Nvidia

Додатки для відеозв’язку останнім часом користуються завидною популярністю, але часто вимогливі до якості інтернет-з’єднання. Вирішити проблему взялися фахівці NVIDIA: компанія представила оригінальний алгоритм, що дозволяє, за словами його творців, знизити вимоги додатків до пропускної здатності мережі в десять разів.

Нова технологія NVIDIA Maxine використовує для обробки зображення обчислювальну потужність генеративних змагальних мереж (GAN). Спеціальний алгоритм аналізує ключові риси обличчя учасників відеоконференції, передаючи на бік співрозмовника лише “головні” пікселі, а відсутні потім «домальовуються» нейромережею локально. За запевненням розробників, такий метод значно знижує вимоги до швидкості інтернету.

Читайте також:  NVIDIA купує розробника процесорів ARM за $ 40 мільярдів

Крім того, розробники можуть доповнювати додатки для відеодзвінків допоміжними функціями: модулем перекладача, субтитрами, віртуальними помічниками і анімованими аватарами.

“Відеозв’язок став частиною повсякденного життя, допомагаючи мільйонам людей працювати, вчитися і грати, і навіть звертатися до лікаря. NVIDIA Maxine об’єднує наші самі передові можливості відео, аудіо та штучного інтелекту, щоб забезпечити революційну ефективність і нові можливості платформ, які дозволяють нам усім залишатися на зв’язку”, — заявив віце-президент NVIDIA Ян Бак.

Як повідомляє компанія, розробники комп’ютерного зору, партнери з програмного забезпечення, стартапи і виробники ПК, що створюють додатки і сервіси для відеодзвінків, вже можуть подавати заявки на доступ до нової платформи.

Читайте також:  LG запатентувала смартфон-рулон зі стилусом

Джерело: thenextweb.com

Залишити коментар