Авто

Відомий журналіст Джеремі Кларксон назвав кращі автомобілі року

Eagle Lightweight GT

Журналіст і співведучий шоу The Grand Tour Джеремі Кларксон вибрав кращі автомобілі року в рамках національної британської премії News UK Motor Awards. Як і раніше, Кларксон назвав переможців у двох категоріях: кращий суперкар (SuperCar of the Year) і кращий «народний» автомобіль (People’s Car of the Year).

На думку Джеремі Кларксона, звання кращого суперкара, а точніше, спорткара року заслуговує Eagle Lightweight GT – гоночна репліка Jaguar E-Type, побудована на агрегатах моделі першої серії. Ретрокупе з алюмінієвим кузовом ручної роботи лише трохи відрізняється від оригіналу, але помітно за нього потужніша: у новодела під капотом встановлений рядний шестициліндровий двигун об’ємом 4,7 літра, що розвиває 385 сил і 508 Нм моменту, тоді як на легкий електронний тип стояв мотор 3.8 на 300 сил.

Читайте також:  Ford показав перше зображення електропікапа F-150

MINI John Cooper Works GP

Другий автомобіль, названий Кларксоном кращим в категорії “народний”, не менш екзотичний, ніж перший — і він теж британський. Це хот-хетч Mini John Cooper Works GP, тираж якого складе всього три тисячі примірників. JCW GP оснащений 306-сильною “турбочетвіркою” м продуктивність від кросовера БМВ Х2 M35i і здатний розганятися до “сотні” за 5,2 секунди. Від звичайних MINI JCW версія з приставкою GP також відрізняється двомісним салоном з балкою замість заднього дивана.

Тим часом вибір автомобілів цього року кардинально відрізняється від того, що було в 2019-му.тоді Джеремі Кларксон назвав «кращим суперкаром року» Ferrari 488 Pista, а «народним» автомобілем — Bentley Continental GT з двигуном V8 з 4,0-літровою «бітурбовісьміркою» потужністю 550 кінських сил (770 Нм).

Читайте також:  Лімітований Ford Mustang стане глобальним

Джерело: Carscoops

Залишити коментар