Політика

В СН прокоментували загрозу скасування безвізу

Євгенія Кравчук

У Слузі народу запропонували українцям заспокоїтися – і пообіцяли, що ніхто скасовувати безвізовий режим не буде.

Заступник голови парламентської фракції Слуга народу Євгенія Кравчук заявила, що скасування безвізового режиму простим українцям не загрожує. Про це вона сказала, коментуючи лист з погрозами від євродепутатів в ефірі каналу Україна 24.

“На жаль, зараз багато маніпуляцій щодо безвізу. Цей лист, хоча він представляє думку, по-моєму, трьох парламентаріїв … Що я зрозуміла з нього?.. Безвіз в українців в цілому – у людей, які просто хочуть подорожувати, вільно перетинати кордони, – точно ніхто не буде забирати. Більш того, ЄС – це дуже велика бюрократична машина. Згадайте, як довго ми до цього йшли. Скасування безвізу можуть розглядати колегіально і при значних порушеннях. Тому українцям треба заспокоїтися – точно нічого не загрожує”, – сказала вона.

Читайте також:  Шмигаль: Через 15 років пенсій не буде

Кравчук пояснила, про що саме, на її думку, йдеться в листі.

“Про що говорять європарламентарії, і я тут солідарна, що якщо є певні сили, які протидіють реформам в Україні, протидіють тому, щоб Україна ставала повноцінною європейською державою, то ЄС може проти них якісь санкції встановлювати, і вони будуть стояти в черзі за візою, умовно кажучи”, – сказала вона.

Залишити коментар