Авто

Volvo випускає свій перший кросовер з електродвигуном

Volvo XC40 Recharge

Все більше іменитих автовиробників переходять до масового випуску автомобілів з електродвигуном або переводять на «зелені» силові установки вже існуючі моделі. Не став винятком і шведський бренд Volvo, який оголосив про початок виробництва електричної версії кросовера XC40, представленого в 2017 році.

Новинка під назвою XC40 Recharge стала першим повністю електричним автомобілем Volvo, який був представлений близько року тому. Нарешті, компанія оголосила про початок його виробництва на своєму заводі в Генті, Бельгія. Дизайн електрокара аналогічний його бензинової версії, за винятком закритої радіаторної решітки, чорного даху і трохи видозмінених порогів з дзеркалами. Інтер’єр автомобіля доповнився інформаційною системою, яка працює на базі Android і включає підтримку таких сервісів, як Google Assistant, Google Maps і Google Play.

Читайте також:  Найбільший кросовер Volkswagen: опубліковані фотографії салону

Volvo XC40 Recharge оснащений акумулятором на 78 кВтг, заявлений запас ходу якого на одній «заправці» становить до 418 кілометрів. Зарядити АКБ від джерела змінного струму з потужністю до 11 кВт можна за 7,5 години, а за допомогою фірмового блоку живлення на 150 кВт Ємність батареї поповниться з 10 до 80% за 40 хвилин.

Повнопривідний автомобіль отримав по одному електродвигуну на кожну вісь. Їх сумарна потужність становить 408 к.с., що, за заявою виробника, забезпечує розгін з 0 до 100 км/год за 4,7 секунди. Максимальна швидкість новинки — 180 км/год.

Volvo не розкриває планований тираж XC40 Recharge до кінця поточного року, але стверджує, що вся пілотна партія електрокроссоверов вже розпродана. Роздрібна ціна моделі стартує з позначки в $55 000 в залежності від комплектації.

Читайте також:  Нові авто від $4000: найбільш дешеві машини, які можна дістати за кордоном

Джерело: electrek.co

Залишити коментар