Авто

Стало відомо, у скільки обходиться будівництво 1 кілометра нової дороги в Україні

Будівництво бетонної дороги в Полтавській області

Кілометр дороги першої категорії обходиться в 170 млн грн.

Середня вартість будівництва 1 км нової автодороги першої категорії з асфальтобетонним покриттям у 2020 році становить 170,6 млн грн. Про це повідомили в Державному агентстві автомобільних доріг України, передає ЦТС.

За даними Держагентства, середня вартість будівництва 1 км асфальтобетонної дороги другої категорії – 77,4 млн грн, третьої – 69,6 млн грн, четвертої – 39,4 млн грн, п’ятої – 11,3 млн грн.

Читайте також:  Власникам авто готують новий податок: кому і скільки доведеться платити

Якщо говорити не про абсолютно нове будівництво, а про ремонти доріг, то, за даними Укравтодору, максимальна вартість капітального ремонту 1 км автодороги першої категорії може досягати 60 млн грн, а реконструкції – 100 млн грн.

Структура вартості дорожньо-будівельних робіт залежить як від категорії дороги, так і від ряду інших факторів, але усереднені дані виглядають наступним чином: вартість матеріалів, виробів і конструкцій – 60%, вартість експлуатації будівельних машин і механізмів – 20%, заробітна плата – 10%, інші витрати – 10%.

“Будівництво абсолютно нової дороги не можна абсолютно ні до чого прирівнювати, тому що воно передбачає повністю нове проходження дороги по новій ділянці, по полях, болотах… і саме від рельєфу місцевості залежить вартість одного кілометра. Тому що в новому будівництві дуже велика частка витрат падає на земляні роботи, включаючи, наприклад, заміну грунтів, які не підходять по лабораторних аналізах і т.д.”, – прокоментував радник в корпорації РДС Олександр Ращупкін.

Читайте також:  Перший електромобіль Porsche розбили через 20 секунд після старту

Говорячи про складові вартості будівництва або ремонту 1 км дороги, він зазначив, що, наприклад, бар’єрні огорожі можуть скласти до 10-15% від загальної кошторисної вартості об’єкта.

Що стосується частки асфальтобетону у вартості матеріалів, то, за словами фахівця, підрахувати це складно.

“Все залежить від кількості шарів дорожнього покриття. Якщо це поточний ремонт і тільки два шари асфальту, то асфальт складе 80% або 90%. Якщо це регенерація і є інші добавки, то асфальт складе 60%. Якщо додаються кілька нижніх підстилаючих шарів дорожнього одягу і щебенево-пісочних сумішей з додаванням цементу, то там асфальт може половину від вартості матеріалів”, – додав він.

1 коментар

  • До прихода в Укравтодор Демишкана, в сметах закладывали “на откаты” до 3%, при Демишкане-около 5%. Наглость Новака “требовала”
    уже 8-10%, что несколько позже было вознаграждено прокуратурой Польши. НО!!! Мне интересно, кто и когда “вознаградит” начальника Укравтодора сегодняшнего – Кубракова с его подельниками, Почтарем, Голиком, Сиротинским,… Афера “Большая стройка” дает им отколупывать в сметах ДО 30-40%, что немыслимо для любого бюджета!

Залишити коментар