Політика

У ТКГ створять “раду людей з Донбасу”

Леонід Кравчук

У контактній групі хочуть зібрати раду з жителів Донбасу і тих, хто там довго працював та знає регіон.

Голова української делегації в тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук анонсував створення ради за участю вихідців регіону. Про цю ініціативу він розповів в ефірі каналу Україна 24.

“Є люди, які не народилися на Донбасі, але все життя там працювали. Вони займали там дуже важливі позиції організаційні, політичні, господарські. Тобто, їх там добре знають, а вони добре знають Донбас. Я ще раз хочу сказати, ми думаємо над тим, як створити раду людей. Не одного взяти члена делегації України в ТКГ, а зібрати раду людей, які допомагатимуть збирати можливості, думки, пропозиції”, – додав Крачук.

Читайте також:  США посилюють правила видачі робочих віз

Основними критеріями для відбору кандидатів, за словами Кравчука, є політична позиція і досвід, щоб “це не була людина, яка імпровізує”.

Рада напрацьовуватиме пропозиції для контактної групи.

Нагадаємо, минулого тижня президент Володимир Зеленський підписав указ про виключення Фокіна з ТКГ через його заяви про ситуацію на Донбасі. Зокрема, колишній перший заступник голови української делегації заявив, що не бачить ніякого підтвердження війни між Україною і Росією.

Залишити коментар