Авто

Hyundai обіцяє випустити перший в світі автомобіль-трансформер

Hyundai

На виставці CES 2019 Hyundai показала концепт незвичайного автомобіля Elevate Ultimate з колесами на рухомих «ногах». Більше року про нього не було ніяких новин, як раптом виробник повідомив про створення нового підрозділу-New Horizons Studio, яке займеться створенням реальних трансформуються транспортних засобів.

Глава New Horizons Studio доктор Джон Су, який очолював підрозділ CRADLE, який розробив Elevate Ultimate, заявив, що вони мають намір створити перший в світі автомобіль класу трансформер, відомий як Ultimate Mobility Vehicle. Інші подробиці в компанії не розкривають. У своєму прес-релізі Hyundai обіцяє змінити визначення мобільності автомобілів, пропонуючи унікальний продукт: він буде рятувати життя, першим прибуваючи на місце катастроф і дорожніх пригод.

Ідея Elevate Ultimate полягає у створенні модульної платформи, здатної виконувати широке коло завдань, від роботи під час надзвичайних ситуацій до доставки пасажирів, що мають проблеми з руховими функціями. Кабіна знаходиться на спеціальних опорах, які отримали п’ять ступенів свободи, а кожне колесо оснащене власним двигуном. Це означає, що машина здатна продовжувати рух, навіть якщо два колеса не мають зчеплення з дорогою.

Джерело: engadget.com

Залишити коментар