Технології

В Google Картах з’являться орієнтири доповненої реальності

Google Maps AR

Підказки, що виводяться поверх картинки з камери смартфона в Live View, скоро можна буде використовувати під час прогулянок по деяких великих містах світу.

Зовсім скоро, вийшовши, наприклад, з метро, вже не доведеться вертіти головою, щоб зрозуміти, в який бік рухатися далі.

Google додасть в найближчі тижні кілька нових функцій в Live View (режим доповненої реальності Google карти), одна з яких, наприклад, буде виводити на екран смартфона візуальні підказки поверх зображення реального світу, що показується камерою пристрою. Система сама знайде орієнтири в поле зору камери і виведе на екран інформацію про те, в якому напрямку вам рухатися по заздалегідь наміченому маршруту.

“Використовуються такі орієнтири, як Емпайр-стейт-Білдінг в Нью-Йорку або Пантеон в Римі, а також легко впізнавані місця-місцеві парки і туристичні пам’ятки”, – пояснює менеджер по продукту команди Google карти Мірко Раньєрі. Як заявили в Google, нова функція зовсім скоро запрацює на Android і iOS в 25 містах, включаючи Берлін, Лондон, Нью-Йорк, Рим, Сан-Франциско, Токіо…

Ще одна приємна функція, яка з’явиться в View Live — – це можливість відразу переходити в новий режим з програми громадського транспорту, щоб користувачі могли легко орієнтуватися, виходячи на вулицю, наприклад, з метро, і опиняючись в жвавому, незнайомому місці — скажімо, на збиває з пантелику перехресті.

У Google є ще пара доповнень до Live View. Це спільне використання нових функцій для визначення місця розташування один одного, коли людям потрібно зустрітися в незнайомому місці, а також більш точні деталі на картах, які можуть служити орієнтирами на місцевості.

Залишити коментар