Авто

Болгарська компанія показала інтер’єр суперкара потужністю 5221 к.с.

Alieno Arcanum

Розташована в болгарському селі компанія Alieno опублікувала кілька нових зображень суперкара Arcanum, вперше анонсованого ще в 2018-му. За словами розробників, готова версія надпотужного боліда вийде на дороги вже в 2021 році.

Alieno Arcanum

Два роки тому компанія Alieno опублікувала вражаючі характеристики готується до виходу електричного суперкара Arcanum. За словами творців, його потужність складе 5221 кінську силу, що в 2,5 рази вище, ніж у найпотужнішого автомобіля в світі — Lotus Evija. При цьому Болгарський стартап заявив, що від однієї зарядки авто зможе проїжджати до 1020 кілометрів, а максимальна швидкість зарядки вбудованого акумулятора досягає 2,7 мегавата — це дозволить повністю заповнювати заряд акумулятора всього за 4 хвилини.

Читайте також:  Капіталізація Tesla подвоїлася за два місяці

На цьому запаморочливі характеристики автомобіля не закачуються. За запевненням виробника, крутний момент новинки буде в 3,5 рази перевершувати показники лісовоза, а на борту автомобіля розмістяться 17 камер, 8 лідарів і ряд датчиків, інформація з яких буде збиратися синхронно. Максимальна швидкість автомобіля також вражає – 488 км/год.

Alieno Arcanum

Інтер’єр автомобіля схожий з болідами Формули-1, але куди більш футуристичний. По центру розмістився сенсорний дисплей, а весь салон буквально напханий цифровими панелями. У Alieno впевнені, що зможуть представити готовий автомобіль до середини наступного року. При цьому вже анонсована і можлива вартість новинки, яка буде варіюватися від €750 тисяч до €1,5 мільйона.

Читайте також:  Названо найбільш надійні кросовери на європейському вторинному ринку (Фото)

Джерело: newatlas.com

Залишити коментар