Авто

Представлений перший в світі седан класу люкс на водні

Hopium Machina

Компанія Hydrogen Motive Company (HMC), заснована французьким гонщиком Олів’є Ломбардом, поставила собі за мету стати європейським лідером в області водневих технологій. А допоможе їй у цьому седан Hopium Machina, який називають першим у світі автомобілем класу люкс з силовою установкою на паливних елементах.

У дебютному ролику HMC продемонстрована чотирьохдверка з химерною оптикою, вентиляційними гратами спереду і ззаду, роздутими колісними арками і стрімким профілем. За словами ломбарду, Machina – справжній технологічний прорив. Правда, те ж саме можна сказати і про водневий суперкар Hyperion XP-1.

Читайте також:  Toyota Land Cruiser 300: нові подробиці про ціни та терміни появи

Інформації про силову установку немає, крім потужності – 500 кінських сил. Запас ходу седана – 1000 кілометрів. Обіцяні сучасні “системи комунікації, безпеки та ергономіки”, плюс інтер’єр з унікальним дизайном. Перший прототип обіцяють показати протягом року; серійне виробництво планують почати до 2026-го. Збірку Machina налагодять у Франції, а продавати водневу чотирьохдверку хочуть в Китаї, Європі, Японії, Південній Кореї і США.

У творців суперкара Hyperion XP – 1 цілі не менш амбітні. Купе хочуть запустити в серію вже в 2022 році. Збирати машини будуть в США. Запланований тираж – 300 примірників.

Джерело: Carscoops

1 коментар

Залишити коментар