Авто

Volkswagen може продати бренд Lamborghini

lamborghini

Німецький концерн Volkswagen AG розглядає можливість продажу бренду Lamborghini частково або повністю, повідомляє Reuters з посиланням на неназвані джерела. В даний час німці консультуються з фахівцями щодо виходу італійської компанії на фондову біржу.

Один зі співрозмовників агентства повідомив, що рішення про продаж марки ще не прийнято. Друге джерело заявило, що, у разі продажу, Volkswagen AG збереже за собою контрольний пакет акцій Lamborghini. У самому концерні від коментарів відмовилися.

За підсумками 2019 року Lamborghini відвантажила клієнтам рекордну кількість машин: 8205 одиниць, що на 43 відсотки більше, ніж у 2018 році. Майже п’ять тисяч екземплярів з них-це кросовери Urus, таким чином, частка моделі від загальних продажів вище, ніж всіх інших разом узятих. Обсяг поставок Automobili Lamborghini Spa показує позитивну динаміку дев’ятий рік поспіль.

Читайте також:  Ілону Маску кинули виклик в гонці позашляховиків

Ще в 2017 році повідомлялося, що Volkswagen розглядає можливість продажу італійського виробника мотоциклів Ducati в рамках перегляду активів після «дизельного скандалу». Однак за три роки цього так і не сталося.

На сьогоднішній день до складу Volkswagen AG входять Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, Seat, Skoda, Ducati, а також вантажні MAN, Scania і Volkswagen Commercial Vehicles.