Політика

Алієв: Конфлікт повинен бути вирішений зараз

Ільхам Алієв

В Азербайджану немає часу, щоб ще 30 років чекати врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі, говорить президент.

Конфлікт в Нагірному Карабасі повинен бути вирішений зараз, Азербайджан не має наміру чекати ще 30 років, заявив президент країни Ільхам Алієв, повідомляє його прес-служба в суботу, 3 жовтня.

“Ми повинні зробити все можливе, щоб якомога швидше покласти край цьому конфлікту і як можна швидше знайти рішення. Ми не в змозі слухати такі заяви, як “припини, ми будемо працювати, ми будемо вести переговори, ми допоможемо”. Ми чули це багато разів. У нас немає часу чекати ще 30 років. Конфлікт повинен бути вирішений зараз”, – додав Алієв.

Читайте також:  У президента Польщі виявили коронавірус

За його словами, Вірменія намагається зробити конфлікт регіональним. “Ось чому вони придумують фейкові новини про деяку іноземну підтримку Азербайджану. Але в той же час вони самі хочуть підтримки ззовні”, – говорить Алієв.

За його словами, формат “трійки” співголів Мінської групи ОБСЄ повинен бути збережений, але за умови дотримання нейтралітету країнами, що входять до неї.

“Ми думаємо, що три країни (Росія, США і Франція) повинні продовжувати працювати разом, якщо всі вони збережуть нейтралітет. Це важливо. Це можливо. Але нас турбують різні заяви, що звучать в останні дні, які свідчать про зміну позиції нейтралітету”, – сказав Алієв, але зазначив, що якби склад Мінської групи ОБСЄ визначався сьогодні, то він був би зовсім іншим.

Залишити коментар