Технології

У WhatsApp з’явиться режим «вічної тиші» та інші корисні функції

WhatsApp

Популярний месенджер WhatsApp незабаром отримає чергове оновлення – в бета-версії програми для Android вже з’явилися нові функції, реліз яких в стабільній збірці очікується найближчим часом. Крім можливості назавжди відключити дратівливі повідомлення з певних чатів, додаток отримає поліпшену систему очищення файлів і одну з корисних мультимедійних можливостей сервісу Instagram.

WhatsApp

Першим з нововведень, якими незабаром обзаведеться месенджер, стане пункт меню «заглушити назавжди» для обраних чатів. Раніше відключити повідомлення можна було тільки на 8 годин, тиждень або 1 рік. Крім того, розробники месенджера оновлять графічний інтерфейс меню «Використання сховища», який тепер відображає більш детальну інформацію про використання вбудованого накопичувача.

Читайте також:  Інсайдери: Apple представить ще кілька гаджетів в грудні

У власників гаджетів також з’явиться можливість відсортувати мультимедійні файли, збережені в папці програми, і швидко очистити їх при необхідності. Список чатів із зазначенням їх розмірів буде доповнений рядком пошуку для зручності навігації. Нарешті, у версії WhatsApp Beta v2.20. 201. 10 для Android вже з’явився пункт «рекомендації по використанню мультимедіа» — за аналогією з Instagram він допомагає вирівнювати стікери і текст при редагуванні зображень, відео і GIF-файлів.

Дата релізу зазначених функцій для стабільної версії WhatsApp буде оголошена розробниками пізніше.

Джерело: gizmochina.com