Технології

Інсайдери: Apple представить відразу п’ять моделей iPhone 12

Iphone 12

Задовго до початку осінньої презентації Apple інсайдери прогнозували випуск чотирьох нових смартфонів бренду: iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max і iPhone 12 mini. Нещодавно мережеві джерела оновили свій прогноз – за чутками, в жовтні відбудеться прем’єра відразу п’яти новинок, включаючи найдоступнішу модель фірмової лінійки.

За даними джерела, п’ятим представником нової серії стане “бюджетний” смартфон з накопичувачем на 64 ГБ, 128 ГБ і 256 ГБ в різних конфігураціях. Відмінною рисою моделі, назва якої поки невідома, стане широка колірна гамма — апарат буде запропонований покупцям в чорному, синьому, білому, кораловому, жовтий і червоному корпусах.

Дорожчі пристрої, за даними інформаторів, будуть доступні в класичних кольорах: білому, чорному і сріблястому. Всі вони також отримають три модифікації внутрішньої пам’яті: 64, 128 або 256 ГБ. Раніше стало відомо, що в цьому році Apple відчутно уріже комплектацію фірмових смартфонів, які позбудуться навушників і блоків живлення. Їх потрібно купувати окремо або використовувати аксесуари, які дісталися «у спадок» від попередньої моделі.

Читайте також:  Медики готуються до першої операції з трансплантації біонічного ока

Згідно з прогнозом інсайдерів, презентація Apple відбудеться 13 жовтня, при цьому ще 5 жовтня компанія почне відвантаження новинок в роздріб, щоб забезпечити товарний запас до 23 жовтня — саме в цей день очікується старт продажів деяких iPhone зразка 2020-го.

Залишити коментар