Авто

Митники заарештували партію авто з Америки: що стало причиною

Вилучені митницею авто з Америки

В Україну намагалися ввезти партію авто зі США із сумнівною історією. Зокрема, представники держструктури засумнівалися в достовірності документів. Перевірка підтвердила їх побоювання, унаслідок чого машини конфіскували.

Як повідомляє Facebook-сторінка “Київська митниця Держмитслужби“, 8 автомобілів – три Toyota Camry, а також Toyota RAV 4, Toyota Prius, Toyota Avalon, Volkswagen Jetta і Hyundai Sonata, прямували на автовозі з Одеського порту до столичного регіону на проходження митного оформлення. Митникам надали рахунки-фактури (інвойси), згідно з якими продавцем усіх автомобілів виступала американська компанія зі штату Індіана. Водночас інвойси нібито були виставлені компанією на різних власників: 4 авто – на одну сім’ю з Чернігова, 3 авто – членів однієї сім’ї з Чернігівської області, ще один – на киянку. Декларування всіх авто здійснив один митний брокер.

Читайте також:  Названі ціни перших польотів на літаючому таксі

Вилучені митницею авто з Америки

Митники засумнівалися в походженні документів, тому зробили відповідний запит до американської сторони. Через два дні була отримана відповідь – зазначеної в інвойсах компанії-продавця не існує.

У зв’язку з цим на митниці припустили, то рахунки-фактури (інвойси) були оформлені незаконно і є підробкою, а самі одержувачі автомобілів і митний брокер не з’явилися для дачі пояснень на запрошення митниці.

Вилучені митницею авто з Америки

У підсумку, автомобілі, загальна вартість яких становить близько 40 тис. доларів, були заарештовані. Тепер справою займеться суд.

Джерело: Обозреватель

Залишити коментар