Авто

Новому Fiat 500 додадуть пасажирські двері. Але тільки одні

Fiat 500

У компакта Fiat 500, а саме у його електричної модифікації, з’явиться нове асиметричне виконання з додатковими пасажирськими дверима, яка відкривається проти ходу руху. На ліворульній версії двері встановлять по правому борту, а на праворульній – по лівому.

Поки 500e можна купити в Європі в кузові хетчбек (три двері) і кабріолет (двоє дверей). Але вже в цьому місяці європейцям запропонують третій варіант-асиметричний, з додатковими дверима для пасажира другого ряду. Причому четверта двері буде відкриватися проти ходу руху, так що центральної стійки у автомобіля як і раніше не буде. За інформацією AutomotiveNews, прем’єра новинки, яку, швидше за все, назвуть Trepiuno, відбудеться в середині жовтня.

Читайте також:  Ford позбавив Mondeo бензинових двигунів

Подібну конфігурацію використовували й інші автовиробники. Наприклад, додаткові пасажирські двері, що відкриваються проти ходу руху, були у Mazda RX-8, а Fiat відпрацював цю схему на пікапі Strada попереднього покоління.

Однак у подібного рішення є кілька істотних мінусів, через які воно так і отримало масового поширення. По-перше, збільшується вага автомобіля (у Fiat 500e надбавка складе близько 30 кілограмів), а по-друге, додаткові двері послаблює жорсткість кузова.

Електричний Fiat 500 нового покоління дебютував у червні цього року. Він побудований на повністю електричній платформі, а в рух електрокар приводить 120-сильний електромотор, який живить батарея ємністю 42 кіловат-години. Запас ходу по циклу WLTP становить 320 кілометрів. В Італії ціни стартують від 34,9 тисячі євро (більше 1.1 мільйона гривень за нинішнім курсом).

Читайте також:  Skoda розробила додаток, який по звуку визначить характер поломки

Джерело: AutomotiveNews

Залишити коментар